بشقاب استیل

بشقاب استیل

بشقاب استیل

قیمت استیل؛ عرضه انواع ورق استنلس استیل مورد استفاده در صنایع، در ابعاد و ضخامت های متفاوت. تلفن: 02122011620

در صورتی که اهل مسافرت هستید و دائما در حال تفریح و خوشگذرانی هستید، مسلما بشقاب استیل خیلی به کار شما می آید و این نوع از بشقاب ها بهتر از بشقاب های چینی و شکننده ای هستند که در اغلب خانه ها یافت می شود. چرا که در صورتی که شما از بشقاب استیل در کوهنوردی و تفریح خود برای خوردن ناهار و عصرانه و یا حتی برای خوردن انواع میوه ها استفاده کنید، به راحتی می توانید بشقاب خود را بشویید و نگران شکستگی یا هیچ گونه مشکل دیگری در بشقاب خود نباشید. اینجاست که مزیت قابل توجه بشقاب های استیل نسبت به سایر بشقاب های دیگر برای شما آشکار و محرز می گردد. پس توجه داشته باشید که بشقاب استیل دربردارنده مزیت های چشمگیری است و شما می توانید آن را در موارد بسیار زیادی به همراه خود داشته باشید. در ادامه به معرفی این محصول منحصر به فرد بیش از پیش اشاره خواهیم داشت تا در صورت لزوم رو به خرید بشقاب استیل آورید.

بشقاب استیل

جنس ورق استیل در ساخت و تولید بشقاب استیل
در ساخت و تولید بشقاب استیل از جنس ورق استیل استفاده به عمل می آید که این جنس کاملا قابلیت فرم دهی و شکل دهی به انواع شکل و شمایل ها را دارد تا دست یک طراح در شکل دهی آن ها کاملا باز باشد و یک دست بشقاب به صورت کوچک برای خوردن انواع میوه ها و یک دست بشقاب بزرگتر برای خوردن انواع غذاها در دل طبیعت و سایر مکان های دیگر برای شما فراهم سازد. از جمله ویژگی های چشمگیر دیگر ورق استیل این مسئله است که شما می توانید پس از استفاده از ورق استیل به راحتی آن را شسته و برای مصارف بعدی آن را آماده و مهیا سازید. شستشوی یک بشقاب استیل کار بسیار ساده و بی دردسری است که به آسانی صورت می گیرد. ضمن اینکه جنس ورق استیل به کار گرفته شده در بشقاب استیل بسیار با دوام و با کیفیت می باشد و با طول عمر بالایی که از خود نشان داده اند، شما می توانید بشقاب خریداری شده خود را تا سال ها مورد استفاده قرار دهید و هیچ گونه نگرانی بابت شکستگی آن ها و یا خمیدگی آن ها و انواع مشکلات دیگر برای آن ها از جمله: زنگ زدگی و پوسیدگی و دیگر موارد نباشید که این مشکلات برای سایر جنس های به کار گرفته شده در انواع بشقاب ها امری بدیهی و آشکار است. 

خرید بشقاب استیل 
شما می توانید یک دست بشقاب استیل 6 تایی یا هر اندازه از آن ها را بسته به نیاز های خود از بشقاب خریداری نموده و از آن ها برای مصارف شخصی خویش و در جاهایی که امکان استفاده از بشقاب های چینی و لوکس امروزی وجود ندارد، آن ها را مورد استفاده قرار دهید. بنابراین در کنار خرید بشقاب هایی از جنس های دیگر شما می توانید یک یا چند دست از بشقاب استیل را نیز برای خود خریداری نموده و از آن ها در هنگام مسافرت و یا تفریح رفتن خود نهایت استفاده را ببرید تا بشقاب های چینی و تزیینی خود را در هنگام بیرون رفتن خود سالم محفوظ دارید. 

بشقاب استنلس استیل

ویژگی های منحصر به فرد بشقاب استیل 
بشقاب استیل نسبت به سایر بشقاب های دیگر از خود ویژگی هایی دارد که از مهمترین آن ها می توان به مقاومت بسیار زیاد آن ها اشاره داشت که در برابر انواع ضربه های مختلف از جمله سقوط از ارتفاع، زدن ضربه به آن ها، افتادن اشیاء سنگین روی آن ها و... کاملا مقاوم بوده و هیچ گونه مشکلی برای آن ها به وجود نخواهد آمد. به همین جهت است که طول عمر بشقاب استیل نسبت به سایر بشقاب های دیگر به مراتب بالاتر هستند و شما می توانید آن ها را تا سالیان سال برای خود نگه داشته و در انواع سفرها برای خورد و خوراک های خود از آن ها نهایت استفاده را ببرید. 

قیمت بشقاب استیل 
شاید برای دسته ای از افراد قیمت بشقاب نیز سوال شده باشد؛ برای این دسته از افراد بایستی یادآوری نمود که قیمت بشقاب استیل به مراتب خیلی کمتر از بشقاب های چینی و سایر جنس های دیگر هستند و کاملا قیمت آن ها برای مصرف کننده مقرون به صرفه هستند. بنابراین خرید این دسته از بشقاب ها  تواند برای افرادی که نیاز مبرمی به وسیله ای نشکن برای مسافرت رفتن خود دارند، کاملا توصیه می شود. چرا که آن ها می توانند با صرف هزینه ای کمتر بشقاب های استیل را خریداری کرده و از آن ها در هر جایی که دوست داشتند، استفاده به عمل آورند و از شکستن و نگرانی بابت شکستن و خراب شدن آن ها خیال خود را در طول سفر راحت و آسوده خاطر کنند تا مدام مجبور نشوند که در هر سفر بشقاب های چینی را با خود حمل کنند که احتمال شکستن آن ها می رود. 

بشقاب از ورق استیل